Zrcadlo nemilosrdnosti, vlastní stín

27. července 2013 v 3:01 | Lucie |  Záhady
"Ahoj, jsem tvůj stín a přišel jsem Tě navštívit, tenhle život jsme se přímo ještě neviděli. Teď poznáš, co jsi za stvůru. "
Zazní hluboko uvnitř.

* Lisa Gerrard - Sanvean (I'm Your Shadow) *


Když jsem si v dubnu myslela, že rozdělení s bytostí, jež miluji je tím nejhorším a nejtěžším, co zažívám, velmi jsem se mýlila. Všechny události, především uvnitř - a zejména v poslední době jsou opravdu zvláštní. Na jedné straně je víra a vize krásné budoucnosti, na straně druhé mi něco nepopsatelného nahání strach. Poslední dva dny se mi ve snech objevilo pár symbolů, opakovaně. Jedno z nich bylo zrcadlo, vždy na verandě, podobné, ačkoliv na jiném místě. První den tam se mnou byla bytost, s níž došlo k pomyslenému rozdělení, nálada nebyla něčím ne zrovna pozitivní. Dnes, tedy spíše včera, podruhé, tam byla bytost, s níž jsem se ve fyzickém světě ocitla přímo v kontaktu sice jen jednou, ale pro mne je to stále velmi silný zážitek. Ve snu se ke mne chovala nehezky a došlo k rozdělení. Celé je to hodně zvláštní, detailů je příliš mnoho a rozepisovat je by bylo velmi náročné. Proč se většina mých snů odehrává večer, v podvečer nebo v noci a ne ve dne? To zrcadlo a odraz v něm mi klidu také zatím nedopřává, těžké je přesně vysvětlit význam, i ve skutečnosti dochází k prožití zvláštních pocitů, vědomí vlastního stínu, pocity znechucení sebou samým, jakoby ve mne procitl ďábel, co nenávidí sebe samotného. Možná nevědomí zase vyplouvá napovrch. Co je to za období? Způsobuje to snad zesílení vlivu planetárních energií na stejné pozici jako při dni narození? Stále se přibližující tranzit jižního uzlu - minulosti v konjunkci na černou díru Lilth - nevědomí z předchozího života? Proboha, ... Několik bytostí mi projevuje zájem a já si přijdu jako kus ledu. Seděla jsem na louce, sledovala vesmírnou energii, které jsem v ten moment viděla snad nejvíce za celý život a měla velmi silný pocit, že mám jít do kláštera, nebo někam do odloučení, kam jsem měla pocit, že patřím. Poslední dobou mě konverzace a společnost většiny lidí velmi vyčerpává a to jsem mimo "běžný svět". K čemu plané řeči, když vše je uvnitř. Snad obejmutí, pohled, něha, jako projev lásky mezi lidmi má smysl.

* * *

Co se to ve mně zase děje? A proč tak extrémně? Na jedné straně pociťuji neskutečný vděk za všechny věci, lásku a smíření se vším. Když se snažím skrze vyšší síly nahlédnout hlouběji do duše, vidím tam však hluboký žal, smutek. Ale teď tam vidím i svůj temný stín, ... Kousek ode mě leží zrcadlo a já se do něj nemohu podívat. Protože při pohledu do něj mi před chvílí bylo opravdu strašně, jindy bych cítila lásku k sobě, za to, jaká jsem, teď v něm ale vidím něco velmi temného a nedělá mi to vůbec dobře. Kolikrát v životě jste sami ze sebe cítili tak neskutečné zhnusení, agresivitu? Do dnešního dne, téhle chvíle, se mi tohle nikdy nestalo a pokud ano, tak velmi málo a nepatrně. Mám strach sama ze sebe, jakobych se neovládala. Nejspíš se do nějaké části vědomí dostává pro mne doposud skrytá negativita z nevědomí. Nepomáhá žádné uvědomnění toho, že si dokážeme sami tvořit skutečnost myšlenkami, ani vědomí toho, že tohle naladění se projeví v budoucnosti. Jako-by mi někdo vylplenil mozek. Mám teď šanci dostat se do stavu štěstí, čisté lásky a smíření se vším, zbavení se určitým způsobem vlastního ega a nebo se potopit hlouběji do temných skrytých stránek sebe samotné? V to první upřímně doufám, protože nechci nikomu ani sobě působit jakoukoliv bolest (pro ty, co nahlížejí na vše stejným způsobem bolest v uvozovkách).

Něco se stane, něco významného. Netroufám si tvrdit co, jakým způsobem k tomu dojde, ale věci již nebudou stejné.

Jestli jsem někdy v životě opravdu potřebovala ochranu vyšších sil, tak je to nyní. Nedovolte, prosím, ať učiním něco, čehož bych mohla litovat, jak ve vztahu k sobě, tak k druhým. Kéž z temnoty stanu se milujícím světlem.


Všem bytostem, které mne na cestě životem pomohly, jak svou láskou a podporou, tak i odmítnutím, pomyslnou rozdílností, či "pouhou" přítomností.
Navždy v mém srdci ♥

Pro všechna světýlka a bytosti na celé planetě.

I
You

* Faith Hill - There You'll Be *

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama