Červenec 2013

Hope

30. července 2013 v 0:35 | Lucie |  Klavír - tvorba
Včerejší pokus o nahrávání, chyby případně prosím jako-by tam nebyly (vím, že tam jsou :D), ještě jsem nedokázala zpracovat svou roztříštěnou blíženecko-marsovskou energii :D. Princip opět velmi snadný, ale za dvě, tři hodinky se toho moc více nahrát ani nedá, nebo přinejmenším ne i s "tvorbou". Jednou tomu snad dokážu věnovat více a stvořit něco skutečně krásného :D. Ráda bych přidala ještě úpravy a další nástroje, ale elektronické piano to bohužel neumožňuje, takže podle představ je to vlastně ještě (a stále) neúplné.


Faith, Raise Up In Faith

29. července 2013 v 0:19 | Lucie |  Hans Zimmer, Lisa Gerrard
Jedna z nejkrásnějších a nejsilnějších písní, kterou jsem v poslední době sylšela. Možná i v životě. Když se spojí genialita skladatelů Hanse Zimmera, Lorneho Balfea s výjimečným hlasem Lisy Gerrard. Nádherné ♥

* Hans Zimmer & Lorne Balfe & Lisa Gerrard - Faith *


* Hans Zimmer & Lorne Balfe & Lisa Gerrard - Rise Up In Faith *


Zrcadlo nemilosrdnosti, vlastní stín

27. července 2013 v 3:01 | Lucie |  Záhady
"Ahoj, jsem tvůj stín a přišel jsem Tě navštívit, tenhle život jsme se přímo ještě neviděli. Teď poznáš, co jsi za stvůru. "
Zazní hluboko uvnitř.

* Lisa Gerrard - Sanvean (I'm Your Shadow) *


Když jsem si v dubnu myslela, že rozdělení s bytostí, jež miluji je tím nejhorším a nejtěžším, co zažívám, velmi jsem se mýlila. Všechny události, především uvnitř - a zejména v poslední době jsou opravdu zvláštní. Na jedné straně je víra a vize krásné budoucnosti, na straně druhé mi něco nepopsatelného nahání strach. Poslední dva dny se mi ve snech objevilo pár symbolů, opakovaně. Jedno z nich bylo zrcadlo, vždy na verandě, podobné, ačkoliv na jiném místě. První den tam se mnou byla bytost, s níž došlo k pomyslenému rozdělení, nálada nebyla něčím ne zrovna pozitivní. Dnes, tedy spíše včera, podruhé, tam byla bytost, s níž jsem se ve fyzickém světě ocitla přímo v kontaktu sice jen jednou, ale pro mne je to stále velmi silný zážitek. Ve snu se ke mne chovala nehezky a došlo k rozdělení. Celé je to hodně zvláštní, detailů je příliš mnoho a rozepisovat je by bylo velmi náročné. Proč se většina mých snů odehrává večer, v podvečer nebo v noci a ne ve dne? To zrcadlo a odraz v něm mi klidu také zatím nedopřává, těžké je přesně vysvětlit význam, i ve skutečnosti dochází k prožití zvláštních pocitů, vědomí vlastního stínu, pocity znechucení sebou samým, jakoby ve mne procitl ďábel, co nenávidí sebe samotného. Možná nevědomí zase vyplouvá napovrch. Co je to za období? Způsobuje to snad zesílení vlivu planetárních energií na stejné pozici jako při dni narození? Stále se přibližující tranzit jižního uzlu - minulosti v konjunkci na černou díru Lilth - nevědomí z předchozího života? Proboha, ... Několik bytostí mi projevuje zájem a já si přijdu jako kus ledu. Seděla jsem na louce, sledovala vesmírnou energii, které jsem v ten moment viděla snad nejvíce za celý život a měla velmi silný pocit, že mám jít do kláštera, nebo někam do odloučení, kam jsem měla pocit, že patřím. Poslední dobou mě konverzace a společnost většiny lidí velmi vyčerpává a to jsem mimo "běžný svět". K čemu plané řeči, když vše je uvnitř. Snad obejmutí, pohled, něha, jako projev lásky mezi lidmi má smysl.

* * *

Co se to ve mně zase děje? A proč tak extrémně? Na jedné straně pociťuji neskutečný vděk za všechny věci, lásku a smíření se vším. Když se snažím skrze vyšší síly nahlédnout hlouběji do duše, vidím tam však hluboký žal, smutek. Ale teď tam vidím i svůj temný stín, ... Kousek ode mě leží zrcadlo a já se do něj nemohu podívat. Protože při pohledu do něj mi před chvílí bylo opravdu strašně, jindy bych cítila lásku k sobě, za to, jaká jsem, teď v něm ale vidím něco velmi temného a nedělá mi to vůbec dobře. Kolikrát v životě jste sami ze sebe cítili tak neskutečné zhnusení, agresivitu? Do dnešního dne, téhle chvíle, se mi tohle nikdy nestalo a pokud ano, tak velmi málo a nepatrně. Mám strach sama ze sebe, jakobych se neovládala. Nejspíš se do nějaké části vědomí dostává pro mne doposud skrytá negativita z nevědomí. Nepomáhá žádné uvědomnění toho, že si dokážeme sami tvořit skutečnost myšlenkami, ani vědomí toho, že tohle naladění se projeví v budoucnosti. Jako-by mi někdo vylplenil mozek. Mám teď šanci dostat se do stavu štěstí, čisté lásky a smíření se vším, zbavení se určitým způsobem vlastního ega a nebo se potopit hlouběji do temných skrytých stránek sebe samotné? V to první upřímně doufám, protože nechci nikomu ani sobě působit jakoukoliv bolest (pro ty, co nahlížejí na vše stejným způsobem bolest v uvozovkách).

Něco se stane, něco významného. Netroufám si tvrdit co, jakým způsobem k tomu dojde, ale věci již nebudou stejné.

Jestli jsem někdy v životě opravdu potřebovala ochranu vyšších sil, tak je to nyní. Nedovolte, prosím, ať učiním něco, čehož bych mohla litovat, jak ve vztahu k sobě, tak k druhým. Kéž z temnoty stanu se milujícím světlem.


Všem bytostem, které mne na cestě životem pomohly, jak svou láskou a podporou, tak i odmítnutím, pomyslnou rozdílností, či "pouhou" přítomností.
Navždy v mém srdci ♥

Pro všechna světýlka a bytosti na celé planetě.

I
You

* Faith Hill - There You'll Be *


Part I

25. července 2013 v 2:13 | Lucie |  Liquicity
Relaxace trošku jinak :)

* Rameses B - Lone Wanderer *


* Holly Drummond - Forbidden (Vaizo remix) *


* Maduk ft Veela - Ghost Assassin (Hourglass Bonusmix) *


* Mediks - Blown Away (Ft. Astronaut) *


* Dimension - Delight *


* Rameses B - Meaning Of Life *


Když černá díra nevědomí vypluje na povrch

21. července 2013 v 2:20 | Lucie |  Záhady
... Když tak zase jednou hledáte na internetu a dostanete se k tranzitům v astrologii, které vás přivedou k aspektům, konkrétně lilth/černá luna v konjunkci s venuší ve vztazích mezi dvěma lidmi ...

* Výkřiky bez odezvy, hluboko uvnitř. *

To je zřejmě trošku víc nebezpečná kombinace, zejména pro lilth, v tomhle případě je to moje "černá díra", lilith, jak jinak (:D), nejspíš abych okusila nevědomé věci z minulého života a skryté vyplulo napovrch. Spolu ještě se spojením mého jižního uzlu - minulosti, taktéž v konjunkci s venuší. Když se nad tím tak zamýšlím docela v tom vidím souvislosti, je fakt že jsou nezřídka pociťovány destruktivní pocity. Jeden kontakt s bytostí vám obrátí život naruby, co se týče mnoha oblastí. V něčem až extrémně, to co bylo spíše odmítáno, se přesunulo na téměř opačnou kolej. A od té doby dojde po čase k velké osobní transformaci, k jaké nikdy předtím nedošlo, trvající dodnes. Doposud však nejsem se vším srovnaná, pořád je to hodně zvláštní. Takové spojení - spolu s jinými oboustrannými aspekty, které jsou v horoskopu přítomny - jsem asi u nikoho neviděla a především nepociťovala, bez ohledu na cokoliv. Nepochybuji o tom, že by mě ostatní nazvali bláznem, co si hraje s ohněm. Stejně jako by to nejspíš rozum nikdy nepochopil. Ale já nemohla jinak a stále ... je to všechno jen přelud, moje vybájená neptunská fantazie vzbuzující ideály, probouzející múzu, dokonalost? Proboha. Jsem jako bloudící náměsíčník s částečnou pamětí - na tenhle život, v nevědomí pravděpodobně však i na jiný. Silné emoce to každopádně dokáže vyvolat, až moc. Možná zkouška v souvislosti s minulým životem a současností, která mně má pomoci uvědomit si, co se skrývá v nevědomí, s čím sama bojuji a pokud se neovládne, tak pohltí.

Jakkoliv mi přijde, že se mi v různých oblastech daří ovládat myšlenky a život, mám pocit, že tohle se mi stále vymyká z rukou. Těžko se od toho utíká, těžko. Ono to vlastně ani nejde, utéct. Není kam, nevědomí je již nabouráno a ... proč jsme tak přitáhování těmi, kteří nám určitým způsobem udělají díru do srdce, pokud ne hned, tak za čas? Nevím, co činit, aby se vše srovnalo. Nevím nic, ale určité věci a okamžiky zůstaly zaryty hluboko uvnitř, ... věřím, že si tvoříme vlastní životy, ale také nepochybuji, že tu jsou věci "osudové" (též, možná podvědomě, stvořené námi) a ať trvají jakkoliv dlouho, třeba i chviličku, hluboce zasáhnou do života. Možná jsem hypersenzitivní vůči energiím a vnímám to, co by někteří třeba necítili. Potlačovat sebe ale nehodlám, přijmutí je tím pravým. Co ovšem budu dělat s touhle záležitostí, ať se v budoucnosti ještě objeví, jak si to přeje něco skrytého uvnitř, či nikoliv, to opravdu netuším. Každopádně je to zlomový bod, v jakémkoliv smyslu.

* Richard Müller - Netreba ** Kéž se duše osvobodí od všeho temného a zůstane svobodná, schopná čistě milovat. *

Magical Healing Mantra - Om Mani Padme Hum

19. července 2013 v 13:47 | Lucie |  Relaxace/meditace
Pro chvilky relaxace a mediatce :)Sarah Brightman - Eden

18. července 2013 v 0:26 | Lucie |  Různé
Skrze meditaci a hledání tematických videí jsem se dostala ke krásné písni, známé již dříve díky jedné krásné bytosti.
:)


Slzy lásky. "Jak zaseješ, tak sklidíš."

16. července 2013 v 1:50 | Lucie |  Myšlenky, pocity
* Láska k bytosti, s níž jsme často ve fyzické realitě, je mnohem blíže zániku, než ta, která žije pouze v našich srdcích a mysli. *
(A možná proto život nás některých vypadá, tak jak vypadá, ačkoliv o tom vědomě třeba někdy nevíme.)

* A slzy jsou nejčistším projevem lásky. *

Kolikrát v životě tekly slzy štěstí po tváři? Moc okamžiků nebylo. Naposledy však někdy letos v dubnu, po vědomí o rozdělení s milovanou bytostí, kdy na papír byly napsány jedny z nejupřímnějších a nejčistších řádků mého života. I přes vědomí konce. Včera ty pocity byly až příliš nápadně podobné. Co přijde dál?


* Two Steps From Hell - Back To The Earth *


Snažím se vnímat, hledat střípky pravdy, prozkoumat nevědomí, nalézt to, co si skutečně přeji. Několikrát mi byla vnitřním hlasem řečena odpověď a já se snažím jít za ní. Už delší dobu. Vím, že musím být trpělivá a vydržet žít v nevědomí, je to šance pro vlastní růst. Hledám znamení ve snech, symbolech, intuitivně, kartách, astrologii a vše určitým způsobem upozorňuje na přinejmenším prvotní vnitřní bolest. Proč mě to už dávno přitáhlo na tu cestu? Nebo je to všechno jen pofiderní klam? Nezdá se mi, při zkušenostech s těmihle oblastmi a vnitřní vnímání - to nelže. Když uvnitř žije pocit, že se něco stane. Nemohu přesně říci co - a ani nechci nastiňovat to, co se mi snaží ukázat vyšší vědomí. Věřím, stále, možná slepě, že mohu být tou silnou bytostí, která dokáže svým smýšlením a vnímáním stvořit to, co si přeje. Když se budu snažit, podaří se to, možná v té mé "vybájené formě", nebo však ve formě jiné. Každopádně to bude to, co se mnou nejvíce souzní. Ale je těžké ze sebe dostat vnitřní napětí. Někdy ...

* * *

Jdete ven, do přírody, se sluchátky v uších a v myšlenkách se vám promítá celý život v obrazech, vzpomínky. Možná je to "jen" retrospektivní období, ale děje se vám to poslední dobou až příliš často. Tak se na chvíli zastavíte a vnímate jejich sílu, spolu se sílou okamžiku, vědomí všech ztrát, proměn a transformace za přítomnosti "tance" a muziky. Pociťujete zčásti melancholii, přitom však neskutečnou sílu. A opět vám dojde, jak fungoval a stále zčásti funguje váš život. Když toužíte po lásce, sjednocení, harmonii, spojení a zároveň vás neskutečně fascinuje vědomí ztráty, nedosažitelnosti, platonické lásky, bolesti, protože ve vás vyvolává v určitých okamžicích neskutečnou sílu. To pomyslně negativní je přinejmenším zčásti podvědomé a zřejmě je důvodem, proč věci dopadly, jak dopadly. Hra na pravdu zkončila, o mnohém vůbec nevíme. Jdete dál, na pole, na své oblíbené místo - na kotuli slámy, kde si lehnete. Posloucháte hudbu, hledíte v Nebe a vnímáte tu krásu. Emoce jsou však stále příliš silné. Duše, vnímavost - tak jak jsme se narodili, tak zemřeme, již velmi pochybuji o tom, že to lze změnit. Pustíte si meditační píseň, zavřete oči, relaxujete. "Před očima" (záměrně uvozovky - byly zavřené) vidíte různé odstíny modré, zejména té světlejší, jako-by vás ta barva chtěla uvést úplně do klidu a zároveň vnímáte zvláštní věci, tak jako nikdy předtím. Následují další dvě meditace a při té třetí vám začnou téci i slzy, jež se stávají neovladatelnými. Slzy štěstí, nejčistší lásky. Po chvíli je jich již moc, tak je setřete, zvednete se a jdete se projít dál. Pořád ve vás žije tentýž silný pocit, jste si vědomi, že na to má vliv (přinejmenším podvědomý) váš život ve spojení s ostatními bytostmi, ale je v tom i více. Sednete si ke stromečku a snažíte se mu předat lásku. Jestli byly v životě některé okamžiky, kdy jste skutečně milovali, tak jeden z nich byl tenhle podvečer. Nedějí se každý den. Každý moment se nevyznačuje skutečným smířením se smrtí. Tenhle ano. Možná ta chvíle měla skrytý signál, pro budoucnost. Něco vás přimělo k takovému stavu a vlastní rezonancí jste si zasadili další plody do půdy, které brzy vyrostou. Kdo ví, zda to bude pocit skrze dosažení vytouženého, nebo ztráty, protože obojí dokáže vyvolat čistou lásku a vděk.

* * *

Vím, že jsem svým strůjcem a záleží jen na mně, mých pocitech a myšlenkách. Tedy záleží a nezáleží, planetární energie působí stále, ale pokud jednou pochopíme princip, budeme je moci snad alespoň trošku mít pod kontrolou. Proč stupeň mého (a nejen mého, samozřejmě) data narození, astrologicky pátého domu - tvořivosti a lásky nazvali stupněm "mrhání proti větru"? A je ve znamení štíra, obsahuje planetu transformace, konců a začátků - pluto. Když uvnitř existují protiklady - láska x ztráta je obtížné být pořád naladěn pozitivně a šťastně, protože vás to začne po chvíli nudit. Nepochybuji o tom, že je to z velké části podvědomé. Stejně tak, že jsem o tom doposud skoro nevěděla. A nebo se do toho prostě uvrtáte a už nemůžete ven, protože se tím zčásti živíte, nebo máte pocit, že se z toho nemůže dostat a nejste na to dost silni. Snad již brzy, nebo alespoň jednou, vylezu na nejvyšší konec žebříku a nenechám se shodit zase dolů. Odhalit plně své podvědomí a nevdědomí, snad to by mohlo být dobrým pomocníkem.

* M83 - Midnight City *


Electronic Winter

13. července 2013 v 0:17 | Lucie |  Relaxace/meditace
Relaxační muzika pro chvilky odpočinku a meditace :)


Stars

11. července 2013 v 21:31 | Lucie |  Klavír - tvorba
Malý experiment se zvuky elektronického piana, konec jsem naprosto zmrvila, ale lennost je holt lennost, nebo-li dvě hodiny nahrávání bohatě stačí :)

Červenec 2013