Karma, osud

5. června 2013 v 0:25 | Lucie |  Záhady
- Naše vnitřní naladění určuje budoucnost. Mysleme pozitivně a upřímně, pak se začnou dít zázraky. -

Topíte se v depresích. Ale nic netrvá věčně, vše se postupem času zmírní a vy se dostanete k světlému paprsku Slunce. Radujete se z maličkostí, jste se vším smířeni. A nemyslím tím smířeni, že si to říkáte, ale že to tak doopravdy cítíte, jste s tím naprosto sladěni. Učíte se co nejvíce rozvíjet univerzální lásku - a hle, ono to jde!

- A pak se začnou dít zázraky. -

Během krátké doby se vám v životě nějakým způsobem objeví více bytostí. A vy cítíte, že každá je vám něčím velmi blízká (a dnes už opravdu vím, že některé věci neklamou a nejsou iluzí. Věřme sami sobě, uvnitř je skryta pravda). Vše vám přijde tak zvláštní, máte pocit, že ve vašem životě nastane velká změna. A ačkoliv sami nevíte, jak vše dopadne, stane se. Objeví se další bytost. Blízká, přesto možná v něčem vzdálenější než jiné bytosti, ale vy máte pocit, že je v tom něco víc, vaše srdce to cítí.

A pak tak jdete jednou do knihovny, kde se dobu "hrabete" v knížkách s okultní tematikou, donesete si jich domů plnou tašku a začtete se do astrologie vztahů. A zjistíte, že je v tom silný karmický vliv - a to se opravdu těžko ovládá. Zanedlouho zjistíte, že s jinou bytostí máte též společných nejspíš již několik minulých životů a jste silně karmicky provázáni - jen jiným způsobem. A dojde vám, že jste si - možná díky přesvědčení druhých a světu kolem - někdy nalhávali, že to tak není. Pokud jsme s někým skutečně jakkoliv propojeni, nelze to zničit. Vše jsou to jen marné pokusy a snahy, pramenící často z vnějších důvodů. A ty jsou tak nesmyslné.

- Osud nám ukáže tu cestu, Vesmír moc dobře ví, kam máme jít a proč. -

A ještě jedna věc. Jste subjektivně smýšlející bytost, která když je ve spojení, ve společnosti zvané jako "vztah", je velmi oddaná. Přesto, když se dostanete více do středu a smýšlíte objektivně, docházíte i k jiným poznatkům. A buďme k sobě upřímní, zahleďme se do vlastního nitra - kdo z nás může říci, že miluje "jen" jednu bytost? Univerzální láskou můžeme milovat všechny bytosti (nebo spíš měli bychom pro dobro všech!) a s mnoha lidmi jsme si sympatičtí. Různými způsoby. Neznamená to, že bychom měli přestat být věrni a oddáni dotyčnému, ale co je moc, to je moc. Lpění na jedné bytosti nás může jednou hluboce ranit a hlavně - a to především - nejsme tu sami. Univerzální láska nám všem jednou ukáže jaké je to doopravdy milovat a vědět, že se není třeba bát ztráty. Skutečná láska je věčná, smrt je pomyslný bod konce, který nemůže nic změnit. A jak bylo psáno u karmických spojení, zejména u duchovních dvojčat, nebo-li "druhého já" - "Co Bůh spojil, člověk nerozdělí". Buďme k sobě i druhým upřímní a vše bude zářit ♥

Píseň pro bytost, s níž jsme si souzeni.
Nevím zda jsi to ty, či někdo jiný.
Přála bych si, aby tomu bylo tak.
Ale jistě je nás víc.
Pro všechny spřízněné duše.
Pro celý svět.

* Daniel Landa - K sobě patříme *
Z muzikálu Tajemství
Překrásná píseň ♥


Děkuji za všechno ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama