Rozhořčení, zklamání.Víra. Zlom...

24. března 2013 v 18:07 | Lucie |  Myšlenky, pocity

Příliš mnohokrát jsem byla zklamána na to ještě věřit. Slovo, jako prostředek klamání a lží, tak to lidé rádi mají. A spokojeně si v tom žijí, když med kolem úst druhým rozmazávají. Lidé, největší nebezpečí, tvorové, jež mohou být nejkrutější. Přetvářka, lež do očí, sliby, co nikdy nebudou splněny.


A v tomhle bordelu mám žít?


Nejedna duše zklamala mne, však nejvíce zklamal jsi mne ty. Nejednu šanci a víru v tebe jsem vložila, ale vše se mi jen vymstilo. Přílišnou jistotu shledal jsi u mne. Nabídneš-li člověku prst, vezme si celou ruku a další části těla. A já nevím, jestli chci už vůbec kdy pokračovat. Ztratila jsem v tebe důvěru.


Musím věřit, jinak má duše nepřežije. A světla budou svítit, dokud touha bude uvnitř hořet a víra v někoho bude ve mne. Věřím, že naleznu Slunce a lásku. Věřím, že naleznu bytost a spolu budeme sdílet společné hodnoty. Je někdo kdo chce kráčet cestou pravdy, upřímnosti, lásky, věrnosti, porozumění a vzájemnosti? To vše jest mou cestou, kterou nikdy neopustím.Sacrifice for love, for such a beautiful and painful feeling...


Překrásné video s muzikou co ve mne dokáže mnoho probudit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama